Чайні інструменти і атмосферна атрибутика

nabir_dlja_chayvannja
Традиційний чайний посуд
05/09/2017
ci-cmelogo-krolika-2011-god
Витриманий китайський чай пуер
05/09/2017
Показать все
nabir-inctrumentiv-dlya-chaeuvannya-cvitla-ednist

Повернутися в розділ..

Що найголовніше в чаюванні?

Чай? Вода? Настрій? Усі атрибути невід’ємні – відсутність одного з них зведе нанівець процес і результат. З чаєм і водою все ясно (але не просто), а що таке чайний настрій?

Уявіть собі річку, водну гладінь, що плавно несе свої води між берегами. З одного боку – безкрайнє поле, усіяне пшеницею, з іншої – узлісся, луг, що рябіє дикими, прекрасними кольорами. По річці пливе човен, погойдуючись на хвилях. Зможе цей човен сам собою керуватись, вказувати собі дорогу, гребти веслом? У кращому разі його приб’є до берега, якщо не понесе за течією і не розіб’є об камені. Човну потрібний човняр.

Так і в процесі чаювання – потрібна людина, яка керуватиме процесом, а людиною, як відомо, керує її стан “тут і зараз”, її настрій. Для чаювання, як процесу взаємодії людини з самою собою, з чаєм і з навколишнім простором життєво важливий настрій човняра.

nabir-inctrumentiv-dlya-chauvannia

Як створити настрій і атмосферу для чаювання

Настрій людини залежить від багатьох чинників, хороша новина в тому, що на деякі з них можна свідомо впливати, занурюючи себе в певний стан, створюючи свій бажаний настрій.

До таких чинників створення настрою відносяться:

– звук (музика, шум вітру, гул урбана, або тиша передсвітанковї години далеко від цивілізації);

– запах (пахощі, аромат чаю);

– тактильні відчуття від посуду, інструментів, аксесуарів чаювання;

– картинка – найпотужніший вплив ми отримуємо через очі;

Давайте цим користуватися!

Оточіть себе красивими й антуражними чайними аксесуарами – іграшками, сувенірною продукцією, атрибутами феншуйной тематики. Це дуже важливі дрібниці, які для гостей створять перше враження, а для хазяїна стануть нескінченним джерелом задоволення від завершеності процесу.

Так само і чайні інструменти – їх використання занурює в процес, дає можливість неспокійному розуму зупинитися, сконцентруватися, розслабитися і відволіктися від нескінченного пережовування каші тисячі думок.

Оточуйте себе красою і естетикою, такою доступною і такою важливою. Любов до себе і турбота про себе знаходять відображення в кожній дрібниці, в кожній деталі. Використайте доступні варіанти для створення свого власного простору.

Повернутися в розділ..

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Яндекс.Метрика