Інструменти для чайної церемонії і чаювання

chaynaya-sova
Чайні іграшки
07/09/2017
порцелянова гайвань
Гайвань, чи чайник. В чому заварювання краще?
09/12/2017
Показать все
nabor-inctrumentov-dlya-chaepitiya-cvetlii-bambuk-a2650

Повернутися до розділу..

Інструменти для чаювання – допомога чайному майстру.

Краса, витонченість, чайна естетика в кожному русі рук. Зручність і практичність. Аргументованість кожного жесту і кожного найдрібнішого атрибута. Все для чайної церемонії в Чайній Квітці.

На перший (а декому, навіть на другий) погляд, чайна церемонія може здатися дуже забобонною, себто здається, що іноді робляться якісь дивні рухи, не маючі сенсу. Скажімо так, не треба закінчувати факультет чаєзнавства в Університеті конфуція, щоби зрозуміти, що це зовсім не так. В чаї не може бути жодної необов’язкової речі. Бо кожен з предметів, та “дивних рухів” відкриває нові тонкі аспекти смаку, кольору і аромату чаю.

Щипці – найпопулярніший чайний інструмент
Вилити воду з гарячих, добре прогрітих піал, дістати посуд з чайного ставка, наповненого окропом – захистити пальці і руки майстра від гарячої води – в цьому їх призначення.

Шило.
Шило прочищає носик чайника від чаїнок. Іншим, своїм боком, цим предметом знімають піну, подавати чай з якою під час чайної церемонії не можна.

Воронка.

Воронка допомагає засипати заварку точно в чайник через вузьке горлечко.

Черпак (лопатка.)

Функція черпака – пересипати чай з однієї ємності в іншу, не торкаючись до нього пальцями.

Пензель.

Виробляється чайні пензлики здебільшого з грубуватої натуральної сировини, застосовується для рімномірного нанесення чаю (а відповідно і чайних смол) по глиняному чайнику.

nabor-inctrumentov-dlya-chaepitiya-cvetloe-edinctvo-a2648

Китайські майстри роблять набори для чайної церемонії з дерева і з бамбука.
Дерево буває довговічне і дуже дороге, але на нашому ринку представлені здебільшого дешеві породи.
Бамбук не дорогий, і прослужить відносно довго (2 роки безвідмовного служіння бамбукового набору для чаювання, як мінімум).
Використовуйте інструменти для чаювання при проведенні Гун Фу Ча з елітним китайським чаєм. Пін Ча не виключає зручності – просто чай, просто люди, просто життя.
Нехай у Вашому чайному світі буде спокій, гармонія і любов з набором чайного інструменту від інтернет-магазину Чайна Квітка.

Повернутися до розділу..

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Яндекс.Метрика