Червоний, приготований пуер шу

дян хун высший сорт
Червоний китайський чай
05/09/2017
shen-puer-cena
Сирий зелений пуер шен
06/09/2017
Показать все
chhervonyy-puer-kupyty

Повернутися до розділу..

Шу пуер

Китайський чай шу пуер  – чай з короткою істориєю. Рецепти, за якими готують шу пуери, з’явилися тільки на початку 70х років минулого століття:

Попит на м’який, дозрілий шен пуер зростав, і технологи Менхайської й Куньміньскої фабрик знайшли новий спосіб виробництва чаю –  ферментувати чайне листя до його пресування. Зістарювання пуера після обробки втратило своє значення.

 

Як готують шу пуер:

  1. Свіжий молодий мао ча  звалюється в купи, обливається горячою водою та укривається тканиною або плівкою.
  2. Іноді додається закваска.
  3. Листя періодично перемішується (перегортається), за необхідністю додається вода.
  4. Чай пропарюється, підсушується і пресується.

Процес приготування шу пуерів называється “вологе скиртування”, чи закваска. Цвілеві грибки активно взаємодіють з чайним листом, при цьому лист пом’якшується, доатково утворюється маса корисних речовин. Змінюється ph листа, знижується концентрація кофеїну, збільшується вміст пектину та дубільних речовин.

Вологе скиртування знищує третину сировини, тому можна не чекати від шу пуерів цілісності листа і великої кількості тіпс.

шу пуер

Шу пуер можна пити натщесерце, а заварювати найкраще в глиняних заварниках. Купити пуер Львів можна навіть без дегустації, ми допоможемо вибрати те, що не розчарує вас.

Шу пуер зовсім не такий, як шен – навіть багаторічної витримки шен пуеры не бувають такими м’якими, густими, соковитими та щільними. Сирий і приготований чай пуер купити – два різних чаї пити. Вкус, аромат, чайний стан, корисні властивості і навіть час доби у цих двох чаїв істотно різняться.

Приготований Поер прекрасно заварюється в глиняному чайнику.

Купити пуер Київ – Нова пошта привезе наш чай Вам швидко.

Цвілеві грибки псують шен пуер, а в шу пуер цвіль розкривається його величезний потенціал – і надає солодкий смак. Шу пуер – чай, для якого вік не має значення. Важливі лише умови зберігання.

Дерево, сухофрукти, шоколад, горіхи – смакові відтінки, яких варто чекати від шу пуеру. Густа солодкість післясмаку радує, а теплота настою бадьорить і зігріває.

Про чай пуер Україна дізналася не так давно – а всім, хто з ним знайомий, пуер чай став рідним і улюбленим.

Повернутися до розділу..

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Яндекс.Метрика