Український інтернет-магазин справжнього чаю

podnoc-dlya-chaepitiya-114
Таця для чаювання коричнева
03/07/2016
nabor-inctrumentov-dlya-chaepitiya-a2621
Набір чайних інструментів
03/07/2016
Показать все
kictochka-kozlinaya-68

Пензель для гун фу ча

75.00грн.


В наявності

Артикул: 1759. Категорії: , . Теґ: .
Опис

Ви дійсно любите свій чайний посуд? Так, що готові доглядати за ним, розкриваючи в собі здібності до медитативної концентрації і чуттєвого милування?

Чи Вам просто подобається відчуття кисті, що проходить по кришці, носику, тілу чайника, і Ви готові раз по раз повторювати жест художника, що пише свій улюблений витвір?

 

Спробуйте пензлик для чаювання з козячої шерсті. Натуральна, м’яка, з живим запахом, кисть зробить Ваш чайник досконалим і унікальним – таким, яким Ви вважаєте, він має бути – по Вашому образу і подобі.

На практиці, пензель для чайної церемонії слугує для того, щоби чайні смоли рівномірно вкривали чайник. Якщо кришечка чайника не щільно примикає до горлечка, пензлик з часом допомагає виправити таку ситуацію. Поки ви п’єте чай, чайник напрацьовується і робиться кращим, а заварювання в ньому робиться якіснішим (після чаювання викидайте заварку, але не мийте чайника), доглядайте за ним за допомоги пензля и з часом чайні смоли (ча гао) заповнять всі пустощі.

 

Пензлик для чаевання привертає увагу до чайнику. Покажіть своїм гостям красу чайної церемонії, гармонію форм глиняного чайника, власну майстерність приготування чаю. Чайний пензель об’єднує естетику и практичність.

Відгуки (0)

Огляди

Відгуки відсутні.

Be the first to review “Пензель для гун фу ча”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Яндекс.Метрика